منطقه قطری ، آرامگاه امام زاده سراوین - شاهرود شناسی | shahroodshenasi
جاذبه های تاریخی جاذبه های مذهبی 

منطقه قطری ، آرامگاه امام زاده سراوین

منطقه قطری ، آرامگاه امام زاده سراوینReviewed by AliReza Rahimi Shahroodi on May 3Rating: 5.0منطقه قطری ، آرامگاه امام زاده سراویندر سمت راست مسیر جاده ی روستای ابر ، قبل از رسیدن به روستا ، در منطقه ای خوش آب و هوا و سرسبز در دامنه کوه ، آرامگاه امامزاده سراوین قطری جلب توجه می کند. بنای آرامگاه نوساز است ولی حمام قدیمی روستا که در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده بازمانده این روستای خالی از سکنه محسوب می شود. در دره ی منتهی به امام زاده و باغ قدیمی زرد آلو و آب چشمه سار های بالا دست ، در نهر های چمنی و ارتفاعات پوشیده از درختان اورس (ارس) و چشم انداز دشت های پایین دست ، مکان مناسبی برای عبادت ، زیارت و تفریح مردم و مسافران فراهم گردیده است.
در سمت راست مسیر جاده ی روستای ابر ، قبل از رسیدن به روستا ، در منطقه ای خوش آب و هوا و سرسبز در دامنه کوه ، آرامگاه امامزاده سراوین قطری جلب توجه می کند.
بنای آرامگاه نوساز است ولی حمام قدیمی روستا که در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده بازمانده این روستای خالی از سکنه محسوب می شود.
در دره ی منتهی به امام زاده و باغ قدیمی زرد آلو و آب چشمه سار های بالا دست ، در نهر های چمنی و ارتفاعات پوشیده از درختان اورس (ارس) و چشم انداز دشت های پایین دست ، مکان مناسبی برای عبادت ، زیارت و تفریح مردم و مسافران فراهم گردیده است.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

ارتباط با ما

ما هم اکنون آنلاین نیستم . اما نگران نباشید شما میتوانید برای ما ایمیل ارسال کنید .

سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟

برای گفتگو ENTER را بزنید